Chapman Taylor je mezinárodní studio architektů, plánovačů a projektantů založené v roce 1959. Náš mezinárodní tým působí v 17 regionálních pobočkách a zabývá se projekty po celém světě.

Díky více než 50 letům plánování, projektování a realizace staveb a developerských projektů má společnost Chapman Taylor patřičné zdroje, dovednosti a zkušenosti k vedení projektového procesu od studie proveditelnosti až po dokončení přímo v lokalitě. Vytváříme, dodáváme a realizujeme zakázková řešení, jež zajišťují jasnou konkurenční výhodu, a své úspěchy měříme podle hodnoty, kterou přineseme životnímu prostředí i pro činnost jednotlivců a celých společností.

Vybudovali jsme si dobrou pověst společnosti, která dodává komerčně úspěšná, kreativní a moderní prostředí v různých sektorech po celém světě.

Pražská pobočka společnosti Chapman Taylor byla otevřena v roce 1998, když jsme si zajistili mnoho velkých zakázek v oblasti střední a východní Evropy. Náš tým pracuje na rezidenčních, obchodních, rekreačních a administrativních projektech v České republice, na Slovensku, v Polsku, Bulharsku, Rumunsku, Srbsku a na Ukrajině.

Nabízíme kompletní spektrum architektonických služeb, od úvodního projektu a plánování přes koncepční projekt, prováděcí projekt a stavební dokumentaci až po kontrolu přímo v lokalitě. Zaměstnáváme vlastního mezinárodního posuzovatele podle metodiky Breeam a nabízíme následující poradenské služby: strategické poradenství pro komerční a obchodní plánování, design interiérů, značení a grafické zpracování.

Získaná ocenění:

Global RLI ‘Retail and Leisure International’ Award for Best Designer 2016

Vítěz ICSC’s VIVA ‘Best of the Best’ designed Shopping Centre in the World award 2015

Best Retail Architecture in the World: International Property Awards 2014/2015

SEE Real Estate Awards: Architectural Firm of the Year

CEE Retail Real Estate Awards: Architect of the Year

The Queen’s Awards for Enterprise: International Trade, 2009